Profesyonel Temizlik Hizmetleri

Deneyimli ve Profesyonel Ekibimizle Hizmetinizdeyiz

Gözay Grup olarak, profesyonel temizlik hizmetleriyle iş yerlerinizi, evlerinizi ve kamusal alanları parıldayan, hijyenik ve konforlu mekanlara dönüştürüyoruz. Müşteri memnuniyetini ve kaliteyi ön planda tutarak uzman ekibimizle temizlik alanında çözümler sunuyoruz.

• İNŞAAT SONRASI KABA / İNCE TEMİZLİK HİZMETLERİ.

Yeni yapılmış veya tadilat geçirmiş inşaat alanlarının, evlerin veya işletmelerin temizlenmesi için özel olarak tasarlanmış hizmetlerdir. İnşaat sürecinden sonra büyük atıkların ve inşaat kalıntılarının temizlenmesini içerirken, ince temizlik ise alanın detaylı bir şekilde temizlenerek yaşanabilir ve kullanılabilir hale getirilmesini sağlar.

• FABRİKA / İMALATHANE / ATÖLYE /VB. DAİMî VE DÖNEMSEL TEMİZLİK HİZMETLERİ

Tesislerin günlük, haftalık veya düzenli aralıklarla sürekli olarak devam eden temizlik ve bakım işlemlerini içerir. Bu hizmetler, tesisin düzenli bir şekilde temizlenmesini, çalışanların sağlığını korumak için hijyenik koşulların sağlanmasını ve iş süreçlerinin etkin bir şekilde yürütülmesini sağlar.

• ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ DAİMî VE DÖNEMSEL TEMİZLİK HİZMETLERİ

Alışveriş merkezleri daimi ve dönemsel temizlik hizmetleri, büyük alışveriş merkezlerinin sürekli ve periyodik temizlik ihtiyaçlarını karşılamak üzere özel olarak tasarlanmış hizmetler bütünüdür. Profesyonel temizlik ekipleri ve uygun temizlik ekipmanları kullanılarak bu hizmetlerin sunulması önemlidir.

• BANKA / FİNANS KURULUŞLARI / MOBİL İSTASYON (ATM.) ŞUBE VB. DAİMî VE DÖNEMSEL TEMİZLİK HİZMETLERİ

Banka, finans kuruluşları ve mobil istasyonlar (ATM), şubeler gibi finansal hizmet sağlayıcılarının daimi ve dönemsel temizliği, kurumların sürekli ve periyodik temizlik ihtiyaçlarını karşılamak üzere özel olarak tasarlanmış hizmetler bütünüdür. Bu hizmet uygun ekipmanlar ve dezenfektanlar kullanılarak titizlikle gerçekleştirilir.

• FUAR VE KONSER ORGANİZASYON ALANLARI DAİMî VE DÖNEMSEL TEMİZLİK HİZMETLERİ

Fuar ve konser organizasyon alanlarında daimi ve dönemsel temizlik hizmetleri, bu tür etkinlik mekanlarının sürekli ve periyodik temizlik ihtiyaçlarını karşılamak üzere özel olarak tasarlanmış hizmetler bütünüdür. u hizmetler, etkinlik alanlarının temiz ve düzenli kalmasını sağlar, ziyaretçilerin konforlu bir deneyim yaşamasını destekler.

• TOPLU TİCARET TESİSİ İŞ MERKEZİ PLAZA ALANLARI DAİMî VE DÖNEMSEL TEMİZLİK HİZMETLERİ

Toplu ticaret tesisleri, iş merkezleri ve plaza alanlarında daimi ve dönemsel temizlik hizmetleri, bu tür iş ve ticaret mekanlarının sürekli ve periyodik temizlik ihtiyaçlarını karşılamak üzere özel olarak tasarlanmış hizmetler bütünüdür. Bu hizmetler, ticari mekanların temiz ve düzenli kalmasını sağlar.

• TURİZİM TESİLERİ KOMPLEKS / TATİL KÖYÜ / BUTİK HOTEL VB. HOUSEKEEPİNG HİZMETLERİ.

Turizm tesisleri kompleksleri, tatil köyleri, butik oteller gibi konaklama tesislerinde "housekeeping hizmetleri" olarak adlandırılan hizmetler, konukların konforlu ve keyifli bir konaklama deneyimi yaşayabilmesi için odaların ve tesislerin temizliği ve düzenlenmesini içeren kapsamlı bir hizmettir.

• ENDÜSTRİYEL TESİS TEMİZLİK HİZMETLERİ.

Büyük endüstriyel tesislerin, fabrikaların ve üretim tesislerinin temizlik ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla özel olarak tasarlanmış profesyonel hizmetlerdir. Bu tür tesislerde üretim, imalat ve diğer endüstriyel faaliyetler sırasında oluşan atıklar, kirler ve kalıntılar nedeniyle özel ve etkili temizlik çözümleri gerekmektedir.

• RAFİNERİ BARAJ SANTRAL TESİSLERİ DAİMî VE DÖNEMSEL TEMİZLİK HİZMETLERİ

Rafineri, baraj ve santral tesislerinde daimi ve dönemsel temizlik hizmetleri, endüstriyel tesislerin sürekli ve periyodik temizlik ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla özel olarak tasarlanmış hizmetler bütünüdür. Daimi temizlik hizmetleri, tesislerin günlük, haftalık veya düzenli aralıklarla sürekli olarak devam eden temizlik ve bakım işlemlerini kapsar.

• HASTANE / POLİKLİNİK / SAĞLIK MERKEZLERİ VB. DAİMİ VE DÖNEMSEL TEMİZLİK HİZMETLERİ

Hastane, poliklinik, sağlık merkezleri ve benzeri sağlık kurumlarında daimi ve dönemsel temizlik hizmetleri, bu tür sağlık tesislerinin sürekli ve periyodik temizlik ihtiyaçlarını karşılamak üzere özel olarak tasarlanmış hizmetler bütünüdür. Ekipler tarafından uygun temizlik ekipmanları ve dezenfektanlar kullanılarak özenle ve titizlikle sunulur.

• HAVA ALANI / LİMAN / MARİNA VB. DAİMî VE DÖNEMSEL TEMİZLİK HİZMETLERİ

Hava alanı, liman, marina gibi büyük ve yoğun trafiğin olduğu yerlerde daimi ve dönemsel temizlik hizmetleri, bu tür alanların sürekli ve periyodik temizlik ihtiyaçlarını karşılamak üzere özel olarak tasarlanmış hizmetler bütünüdür. Bu hizmetler, yolcuların ve ziyaretçilerin rahat ve hijyenik bir ortamda seyahat etmesini sağlar,

• TOPLANTI SEMİNER VE KONGRE ALANLARI DAİMî VE DÖNEMSEL TEMİZLİK HİZMETLERİ

Toplantı, seminer ve kongre alanlarında daimi ve dönemsel temizlik hizmetleri, bu tür etkinlik mekanlarının sürekli ve periyodik temizlik ihtiyaçlarını karşılamak üzere özel olarak tasarlanmış hizmetler bütünüdür. Bu hizmetler, etkinlik alanlarının temiz ve düzenli kalmasını sağlar, katılımcıların konforlu bir deneyim yaşamasını destekler.

• TOPLU SİVİL YAŞAM ALANLARI SİTE / REZİDANS / ÖZEL KONUT MESKEN DAİMî VE DÖNEMSELTEMİZLİK HİZMETLERİ

Toplu sivil yaşam alanları, site, rezidans ve özel konut meskenlerinde daimi ve dönemsel temizlik hizmetleri, bu tür yaşam alanlarının sürekli ve periyodik temizlik ihtiyaçlarını karşılamak üzere özel olarak tasarlanmış hizmetler bütünüdür. Bu hizmetler, yaşam alanlarının temiz ve düzenli kalmasını sağlar.

• DIŞ CEPHE DAĞCI / SEPETLİ VİNÇ / TELESKOP UYGULAMALI CAM VE GENEL TEMİZLİK HİZMETLERİ.

Dış cephe dağcılığı, sepetli vinç ve teleskoplu uygulamalar kullanılarak yüksek binaların ve yapıların dış cephelerinin temizliğini ve bakımını gerçekleştiren bir temizlik hizmetidir. Bu hizmet, genellikle zorlu ve ulaşılması güç alanlarda bulunan binaların dış cephelerini temizlemek için uzman temizlik ekipleri tarafından uygulanır.